پلن های مالی

با توجه به امکانات و همینطور قابلیت های در دسترس در شبکه تبلیغات کاپریلا، هزینه کلیک ها ۲۷۰ تومان به ازای هر کلیک می باشد که این هزینه بر اساس استفاده از ویژگی های داخل سیستم افزایش پیدا نخواهد کرد. در ادامه ویژگی های در دسترس در سیستم آمده است:

نمایش در تمامی وبسایت ها با تعرفه یکسان

نمایش هدفمند بر اساس محتوای صفحه(رایگان)

نمایش هدفمند بر اساس دستگاه کاربر(رایگان)

نمایش هدفمند در بازه های زمانی مشخص(رایگان)

 

با توجه به اینکه دغدغه همیشگی مشتریان کاپریلا، اعتماد و شفاف بودن محاسبات و عدم ارائه آمار بر اساس کلیک های غیرواقعی بوده است، ما آمار ها را بر اساس گزارش های گوگل آنالیتیکز شما محاسبه خواهیم کرد.


حداقل هزینه جهت راه اندازی کمپین های تبلیغاتی مبلغ ۱۰۰ هزار تومان می باشد. همینطور درصورتی که شارژ انجام شده، بر اساس جدول زیر باشد، مطابق قیمت های درج شده در جدول زیر، بر روی هزینه ها تخفیفاتی اعمال خواهد شد:

شماره حداقل مبلغ شارژ (تومان) درصد تخفیف قیمت کلیک (تومان) تخفیف دریافتی (تومان)
KPLN101 ۱,۰۰۰,۰۰۰ ۳% ۲۶۰ ۲۶,۰۰۰
KPLN102 ۳,۰۰۰,۰۰۰ ۴% ۲۶۰ ۱۰۵,۰۰۰
KPLN103 ۵,۰۰۰,۰۰۰ ۵% ۲۵۵ ۲۹۲,۰۰۰
KPLN104 ۷,۰۰۰,۰۰۰ ۶% ۲۵۵ ۴۲۵,۰۰۰
KPLN105 ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ۸% ۲۵۰ ۸۰۰,۰۰۰
توجه: صفحات مرتبط با محتوای علمی و آموزشی در شبکه نمایش کاپریلا، به صورت عمده در اختیار فرادرس می باشند و هزینه اعلامی کلیک فوق برای سایر خدمات و کالاها (موارد غیر از محتوا و خدمات آموزشی) می باشد. برای تبلیغات مرتبط با محتوای آموزشی نیاز به همکاری و بررسی مجزا می باشد.‎

در صورتی که هرگونه سوالی در مورد پلن های مالی و همینطور شروع همکاری در نظر داشته باشید، می توانید از طریق فرم موجود در این لینک (+) و یا تماس با شماره ۸۸۸۶۱۴۶۷-(۰۲۱) در ساعات اداری، با همکاران واحد تبلیغ دهندگان در ارتباط باشید.