تبلیغات کلیکی

کاپریلا با استفاده از هوش مصنوعی، کمپین‌های شما را در مرتبط‌ترین صفحات وب فارسی نمایش می‌دهد. به همین دلیل است که هر کلیک ورودی از کاپریلا، ورود یک مشتری علاقه‌مند و آماده خرید به سایت شما است.

با اطمینان از اینکه بازدیدکنندگان سایت شما، به کالاها و خدمات شما علاقه‌مند بوده به آن‌ها نیاز دارند، شما می‌توانید بر روی تبدیل این مخاطبین علاقه‌مند، به مشتری دائمی خود تمرکز کنید.

کاپریلا با نمایش هدفمند محصولات شما به مخاطب هدف، بخش مهمی از فرآیند ایجاد مشتری در کسب‌وکار آنلاین را برای شما ساده و بهینه کرده است. به این طریق کاپریلا بخش بزرگی از آن را برای شما هموار می‌سازد.

برای شروع ساخت کمپین تبلیغات کلیکی، فرم روبرو را تکمیل کنید. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان اطلاعات شما را بررسی کرده و هماهنگی‌های لازم جهت شروع همکاری را با شما بعمل می‌آورند.

  انواع نمایش تبلیغات در کاپریلا

  در کاپریلا، مدل‌های نمایش متفاوت و متنوعی موجود است. در هر جایگاه از سایت‌های نمایش دهنده، مدل نمایشی که بهترین بازدهی را دارد، انتخاب شده است. به این ترتیب شما این فرصت را دارید که در بهترین جایگاه تبلیغاتی هر سایت، کمپین‌های خود را به صورت همسان، بنری و یا حتی متنی نمایش دهید.

  sistem amariiiiiiii

  تبلیغات کلیکی هدفمند

  در کاپریلا هر کمپین با کلیدواژه به صفحات وب‌سایت‌ها متصل می‌شود و نمایش هدفمند تبلیغات کلیکی را ممکن ساخته است.

  dddddarssad baaaala

  نمایش بر حسب علایق کاربر

  در کاپریلا با فعال کردن قابلیت ریتارگتینگ، نمایش تبلیغات کلیکی برحسب علاقه کاربر خواهد بود تا بهترین بازدهی حاصل شود.

  balatarin deghat

  بیشترین بازدهی با کمترین هزینه

  با توجه به اینکه تبلیغات فقط در صفحات مرتبط نمایش داده خواهد شد، کلیک‌های دریافتی همانند مخاطبین هدف شما هستند.

  مشتریان کاپریلا

  تبلیغات کلیکی هدفمند

  روند تبلیغات در کاپریلا به این صورت است که شما برای هر کمپین تبلیغات کلیکی، تعدادی کلیدواژه و موضوع مرتبط تعیین می‌کنید. این باعث می‌شود که تبلیغات شما، تنها در صفحاتی نمایش داده شود که ارتباط معنایی و موضوعی با کلیدواژه‌های انتخابی شما وجود داشته باشد.

  با این حساب، تبلیغ شما توسط فردی دیده خواهد شد که به موضوع مورد نظر کمپین شما علاقه داشته و در حال مطالعه صفحات وب در همان موضوع مورد نظر بوده است.

  فرض کنید کمپین «آموزش فتوشاپ» را فقط به افرادی نمایش دهیم که به دنبال آموزش فتوشاپ هستند و در یک لایه هوشمندانه‌تر، آگهی را به افرادی نمایش دهیم که به دنبال دانلود فتوشاپ هستند و در لایه بعدی به افرادی که به دنبال نصب پلاگین‌های فتوشاپ هستند. تبلیغات کلیکی هدفمند کاپریلا، این امکان را برای شما مهیا کرده است تا مشتری هدف خود را پیدا کنید و آن را به سمت خدمات یا محصولات خود بکشانید.

  تبلیغات کلیکی