درباره ما

کاپریلا، با هدف فراهم آوردن بستری برای درج تبلیغات کلیکی و اجاره‌ای برای کسب و کارهای آنلاین شروع به کار کرد. در حال حاضر کاپریلا با شبکه بزرگی از ناشران برای درج تبلیغات کلیکی و اجاره‌ای همکاری و تعامل دارد.

از جمله مهم‌ترین ناشرانی که با کاپریلا در زمینه تبلیغات کلیکی و اجاره‌ای همکاری دارند می‌توان به سافت 98، دانلودلی، پی سی دانلود و زومیت اشاره نمود. همچنین برندهای معتبری همچون فرادرس، دیجی کالا، دیجی استایل، ایران سرور، ماهان، وبزی، لایتک و اسنپ از جمله مشتریان سیستم تبلیغات کلیکی کاپریلا هستند.

اعضای تیم کاپریلا

میثم حلاجی
میثم حلاجی
مدیر محصول کاپریلا
علی رضائی اصل
علی رضائی اصل
کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ
حمید شبانی
کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ
مریم غلامی
مریم غلامی
کارشناس شبکه‌های اجتماعی
دکتر تاجیک
محسن تاجیک
کارشناس محتوا و سئو
غزل وزیری
کارشناس دیجیتال مارکتینگ
الهه عربیان
کارشناس تولید محتوای گرافیکی

مزایای کاپریلا نسبت به رقبا

balatarin deghat

بالاترین دقت هوش مصنوعی

sistem amariiiiiiii

سیستم آماری گوگل آنالیتیکس

dddddarssad baaaala

بالاترین درصد کلیک واقعی

تبلیغات در کاپریلا به چه صورتی انجام می شود؟

در تبلیغات کلیکی کاپریلا، بالاترین درصد کلیک‌های واقعی را به همراه بازدهی مطلوب با مناسب‌ترین قیمت تجربه خواهید کرد. تبلیغات کلیکی هدفمند در کاپریلا، هوش مصنوعی و علم داده را از یک سو و دانش تبلیغات دیجیتال را از سوی دیگر به هم می‌رساند.

کاپریلا با استفاده از هوش مصنوعی در هر صفحه از شبکه نمایش خود، با توجه به کمپین‌های فعال، بهترین و مرتبط‌ترین کمپین با آن صفحه را نمایش می‌دهد. سیستم آمارگیر کاپریلا مبتنی بر سرویس گوگل آنالیتیکس می‌باشد و از دقت بسیار بالایی در تشخیص کلیک‌های صحیح و کلیک‌های غیرتکراری برخوردار است.

با توجه به اینکه در کاپریلا به مدیران سایت‌ها پرداخت به ازای کلیک انجام نمی‌شود و بر اساس اجاره جایگاه توافق صورت می‌گیرد، کلیک‌های ارسالی از کاپریلا از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

اگر شما نیز قصد دارید تا تبلیغاتی با بازدهی بالا و قیمت مناسب داشته باشید، کاپریلا جای شماست.

همکارانی که به ما اعتماد کرده‌اند

برندهایی که به ما اعتماد کرده‌اند